Dom przy Wangu


Zapraszamy Was do skorzystania z oferty noclegów w "Domu przy Wangu".

Dom przy Wangu to pierwszy dom koło Świątyni Wang i pierwszy przy wejściu na niebieski szlak Karkonoskiego Parku Narodowego.

 

Dom przy Wangu oferuje: - 4 pokoje z łazienką( dwa pokoje 2 osobowe,  jeden 3 osobowy oraz  jeden 4 osobowy), salon z kominkiem, jadalnia z dostępem do aneksu kuchennego. Osobne wejście. Sklep z pamiątkami - punkt z lodami świderkami oraz włoskimi , ciastami, goframi.

Ponadto mamy najlepszą pizzę włoską w karpaczu oraz kanapki panini wytwarzane z najlepszej mąki ''00'' oraz oryginalnych produktów sprowadzanych z Italii.

 

 

 

 

 

Możesz zaplanować sobie podróż do Karpacza do Domu przy Wangu - zaparkować auto przy domu, zwiedzić Karpacz i sąsiadującą Świątynię Wang, przenocować i rano wyruszyć niebieskim szlakiem w kierunku Śnieżki - 3/4h. Po zdobyciu Śnieżki możesz przenocować w Domu Śląskim http://domslaski.pl Następnego dnia wrócić niebieskim szlakiem (żółtym, czarnym lub koleją linową http://karpaczskiarena.pl również - tylko po zejściu ze szlaku lub wyciągu trzeba będzie z około 30 minut dojść do "Domu przy Wangu" przez Karpacz) do "Domu przy Wangu", gdzie będzie czekało na Ciebie Twoje auto. Przepis na udany wypad w Karkonosze!

Ogólne

WiFi w pokojach
W cenie
Parking własny
W cenie
Booking engine HOTRES.pl
Rezerwacja